CAll Us: 0850 532 5 260 Submit Ticket   Login
WHMCS – Türkçe Mail Şablonu [SQL]

WHMCS – Türkçe Mail Şablonu [SQL]

Tüm WHMCS Kullanıcıların sorunu olan, whmcs mailleri ingilizce olarak göndermesidir. Bu durumu çok kolay ve kısa şekilde çözmenin tek bir yolu mevcuttur. Bu kolay yolu sizlere anlatacağız. İkinci bir yol ise tek tek mail şablonlarını düzenlemek olacaktır. Fakat bunu yapmak eminiz ki kimse tercih etmeyecektir. En kolay yolu olan tblemailtemplates.sql dosyasını Phpmyadmin’den upload etmek olacaktır. Bunu sizlere kısa bir şekilde kolayca iza edeceğiz.

Bize gelen bir kaç soru şu şekildedir.

  • -WHMCS Mailleri İngilizce Gidiyor
  • -WHMCS Mail Türkçeleştirme.
  • -WMHCS Türkçe Mail Dosyası
  • -WHMCS Türkçe Mail Şablonu
  • -WHMCS Mailleri Türkçe Nasıl Yaparım

Tabi olay böyle olunca, bizde hemen sitemizde böyle ufak bir makaleye paylaşma kararı almış bulunduk. Sizlere adım adım anlatacağımız işlemlerle artık whmcsdeki gönderdiğiniz mailler tamamen türkçe olacaktır.

  1. cPanel’e Giriş Yapıyoruz.
  2. PhpMyAdmin’e Giriyoruz.
  3. PhpMyAdminde Bulunan “tblemailtemplates.sql” veritabanını siliyoruz(kaldırıyoruz)
  4. Ardından size verdiğimiz WHMCS Türkçe Mail Şablonunu Yukarıda Bulunan “İçe Aktar” kısmından yüklüyoruz.

Evet arkadaşlar işlemler bukadar, artık mailleriniz türkçe olmuştur. Takıldığınız yerde google gibi aramamotorunda phpmyadmin girişi nasıl yapılır cpanel nasıl girilir gibi yazarsanız çıkabilir. Sizlere indirme linkini aşağıda belirteceğiz oradan sorunsuz bir şekilde indirebilirsiniz.

 

[sociallocker id=”6670″]WHMCS Türkçe Mail Dosyasını İndirmek İçin Tıklayınız.[/sociallocker]

 

Ayrıca, firmamızdan uygun fiyata WHMCS Lisans satın alabilirsiniz. Resmi partner olan firmamız sizlere en uygun lisans çözümlerini sunmaktadır. Ayrıca mail şablonu tüm sürümler ile uyumludur. Bir sonraki makalemizde görüşmek üzere 🙂

About the Author

Leave a Reply