Hemen WHMCS Lisans Satın Al | NettaCompany

WHMCS AL

En İyi Planını Seç

Starter / Reklamlı

Max 250 Müşteri

20$/ay

Plus Plan / Reklamsız

Max 250 Müşteri

23$/ay

Professional Plan / Reklamsız

Max 1000 Müşteri

30$/ay

Business Plan / Reklamsız

Limitsiz Müşteri

49$/ay

Yerine! ( İndirim 15$ )

6 Aylık Alım 14$ Yıllık alımlarda 13$‘dan Faydalanabilirsiniz!

Reklamlı ve Reklamsız lisans anlamı, yazılımın sayfalarının en alt kısımında, kullanıcı tarafında “Copyright © WHMCompleteSolution. All Rights Reserved.” yazıp, yazmayacağını ifade eder. Hosting otomasyon sistemi WHMCS’nin demosu için; http://www.whmcsdemo.net/

WHMCS ve Lisans Hakkında

Neden WHMCS?

Özellikle hosting firmalarının, domain satışı yapanların ve oyun sunucuları satışı gerçekleştiren kişi ya da firmaların ilk tercihidir. Kolay kullanımı ile dikkat çeken WHMCS geniş paneli  ve kolay kullanımı ile dikkat çekmektedir.

Nasıl Kurulur?

Kurulum yapısı ile WordPress scriptini anımsatan WHMCS, veritabanı bağlantılarının sonrasında kurulacak ve müşterilerinize vereceğiniz hizmet için hazır hale gelecektir.

Tema Desteği Var Mı?

WHMCS lisansı ile birlikte dilediğiniz lisanslı temanın lisansını satın alarak sitenizde kullanabilir, müşterilerinize eşsiz bir tasarım sunabilirsiniz.

Teknik Destek Hep Yanınızda

NettaCompany üzerinden satın alacağınız WHMCS lisansları ile web sitenizin kurulumunun ve yayına alınmasının yanı sıra dilediğiniz zaman ücretsiz teknik destek hizmetine de sahip olacaksınız.

Yönetim Paneli Türkçe mi?

WHMCS lisans işlemleri tamamlandıktan sonra uygun yönetim paneli temalarından birini tercih ederek, Türkçe dil desteğinden faydalanabilirsiniz.

WHMCS Hosting

WHMCS lisans işlemleri ile birlikte dilerseniz tam uyumlu WHMCS Hosting paketlerimizi de inceleyebilir, ilerleyen dönemde oluşabilecek sorunların önüne şimdiden geçebilirsiniz.

WHMCS Lisans İle Neler Yapabilirim?

WHMCS lisans ile tüm sitelerinizi tek merkezden yönetebilir, dilerseniz müşterilerinizin sitelerini de WHMCS panelinizde barındırabilir, ödemeleri titizlikle takip edebilirsiniz.

Raporlama Sistemi

Yönetim paneli üzerinden ulaşacağınız raporlar ile satışlarınızı, finansal durumunuzu net bir şekilde izleyerek gerekli aksiyonları alabilirsiniz. Dilerseniz kendinize özel raporlarda oluşturabilirsiniz.

Hızlı ve Uygun Whmcs Lisanları