Wordpress Web Hosting | NettaCompany

Piko WP Host

1 CORE CPU HAKKI

₺11,49/aylık

SATIN AL

NANO WP Host

2 CORE CPU HAKKI

₺21,99/ay

SATIN AL

Nitro WP Host

4 CORE CPU HAKKI

₺33,99/ay

SATIN AL

SÜPER HİZMET, UYGUN FİYAT

Linux İşletim
Sistemi Yapısı
SSD Disk
Teknolojisi
Worpdress
Yönetim Paneli
cPanel Desteği
Ücretsiz
Özel Hata
Sayfaları
Zamanlanmış
Görevler
DNS
Yönetimi
Web Mail
Hizmeti
Uygun
Fiyat
24/7/365
Teknik Destek

Sizleri Neler Bekliyor ?

CPU Kesin Çözüm

WordPress kullanıcılarının muzdarip olduğu konuların başında gelen CPU sorununa NettaCompany Hosting Paketleri ile çözüm getiriyoruz. Sizlerde CPU sorununuza NettaCompany ile kesin çözüm bulabilirsiniz.

Tüm Eklentilere Uygun

Sitenizde kullanmak istediğiniz tüm eklentiler NettaCompany tarafından sunulan WordPress Hosting ile sağlıklı bir şekilde çalışacak, dilediğiniz eklentileri kullanabileceksiniz.

Kolay Kurulum

Hosting paketinizi ile bitlikte sağlanan ücretsiz C Panel hizmetimiz sayesinde WordPress ve Dünyanın en çok kullanılan scriptlerini tek tuş ile kurabilir, dilediğiniz gibi yönetebilirsiniz.

Özel WordPress Desteği

WordPress kullanıcılarına özel olarak sunulan teknik destek hizmetimizden 7 gün 24 saat ücretsiz olarak faydalanabilir, hosting paketinizle ilgili tüm sorunlarda limitsiz destek alabilirsiniz.

Güvenlik

Tarafımızdan özel olarak sağlanan eklentiler ile WordPress hosting paketinizin güvenliğinden emin olabilirsiniz. WordPress Hosting hizmeti ile birlikte dilerseniz SEO Danışmanlık paketi de satın alabilirsiniz.

İonCube Desteği

NettaCompany İonCube desteği ile hosting paketinizde ve sitenizde dilediğiniz lisanslı temayı kullanabilir, sorun yaşamadan sitenizin yayınına devam edebilirsiniz.

Sorunsuz Yedekleme ?

Verileriniz her hafta düzenli olarak yedeklenir, veri kayıplarının önüne geçilir. Bu sayede taşıma işlemlerinde veya ani kapanlarda oluşacak sorunları ortadan kaldırır.

Evet %200 CPU İzni

WSistem kaynakları web siteniz için yetersiz geldiğinde CPU limitinizi %200’e kadar arttırabilirsiniz.