fbpx
Çağrı Merkezi: +90 850 532 5260 WhatsApp Destek Talebi   Müşteri Girişi

SENİN İÇİN EN İYİ SEO DANIŞMANLIK PAKETLERİ!

En İyi Planını Seç

Basit

250 ₺
TEKLİF AL

BİREYSEL

600 ₺
TEKLİF AL

Profesyonel

900 ₺
TEKLİF AL

Uzun Yılların Verdiği Tecrübeye Sahip Firmamız İle

1 Anahtar Kelime

3 Anahtar Kelime

5 Anahtar Kelime

Fiyatlar örnektir. Ortalama Fiyatlar Alınmıştır!

Bilmeniz gereken hususlar !

Neden Seo Paketi

Sitenizin Google sıralamalarında üstlerde yer alması ve bulunmak istediğiniz kelimelerde yükselmek için sizlerde rakipleriniz gibi Seo Danışmanlık Hizmeti almalısınız.

Detaylı Analiz Raporlama

Sitenizin ve rakiplerinizin analizleri yapılarak, elde edilen detaylı raporlama tarafınıza sunulur ve sitenizin eksikliklerinin giderilmesi için yapılması gerekenler planlanır.

Çalışma Ne Kadar Sürecek?

Siteniz için gerçekleştirilecek Seo Danışmanlık hizmetinin süresi, sitenizde yapılacak incelemelerin sonrasında belirlenecek ve gerekli süre tarafınıza iletilecektir.

SEO Yaptırmak Şart Mı?

Milyonlarca site ve binlerce rakiplerinizin olduğu internette müşterilerinize ulaşmak ve sektörün bilinen isimleri arasında yer almak istiyorsanız, siteniz için SEO danışmanlığını tercih etmelisiniz.

SEO Paketlerine Backlink Dahil Mi?

Satın alacağınız SEO paketinde belirtilen oranda tanıtım yazısı ve Backlink adeti Backlink Paketleri Seo Paketleri ile ücretsiz olarak sunulmaktadır.

Rehber Kayıtları Dahil Mi?

SEO Danışmanlık paketlerimizin tamamında siteniz ücretsiz olarak DMOZ ve diğer rehber sitelere eklenecek, Dünya genelinde tanınan bu siteler siteniz için referans olacaktır.

Site İçi SEO Olmalı Mı?

NettaCompany ayrıcalığı ile sağlanacak olan SEO Danışmanlık hizmeti kapsamında sitenizin tüm iç linkleri ve dış linkleri kontrol edilecek, gerekli çalışmalar gerçekleştirilecektir.

SEO ve Sosyal Medya

Siteniz yüksek takipçiye sahip sosyal medya hesaplarından paylaşılarak, ziyaretçi sayınızın artması ve tanıtımlarınızın yapılması sağlanacaktır. Bu sayede sadece Google sıralamasında yükselmekle kalmayıp, sosyal medyalarda da önemli bir yere sahip olacaksınız.

3 Adımda SEO

site-img102-e1439871689742

Rakip Analiz

Rakiplerinizi kelimelerinizde analiz edilmesi.

site-img103-e1439871679569

Uygunluk Kontrol

Web Sitenizin kontrolü ve Gerekli ayarlamalar.

site-img104-e1439871663804

Çalışma Aşaması

Tüm analizler sonra detaylı çalışma başlangıcı.