CAll Us: 0850 532 5 260 Submit Ticket   Login
WordPress için En İyi 6 Web Sitesi Bakım Hizmetleri

WordPress için En İyi 6 Web Sitesi Bakım Hizmetleri

WordPress web siteniz için en iyi web sitesi bakım hizmetlerini mi arıyorsunuz?

Web sitesi bakım hizmetleri, WordPress sitenizi sizin için yönetir. Bu, yedeklemelerin, güncellemelerin, güvenliğin ve web sitesi düzenlemelerinin bakımını içerir.

Bu makalede, WordPress siteniz için kullanabileceğiniz en iyi web sitesi bakım hizmetlerinden bazılarını paylaşacağız.

Neden WordPress Web Sitesi Bakım Hizmeti Kullanmalı?

Kendi kendine barındırılan bir WordPress.org web sitesi işletiyorsanız, WordPress çekirdek güncellemelerini, eklenti ve tema güncellemelerini yüklemek ve web sitesi yedeklerini tutmaktan siz sorumlusunuz.

WP Engine gibi yönetilen bir WordPress barındırma şirketi kullanmadığınız sürece, tüm bu görevleri kendi başınıza halledeceksiniz.

Bu görevlerin işinizi büyütmek için harcayacağınız çok fazla zaman aldığını hissedebilirsiniz.

Burası web sitesi bakım hizmetlerinin devreye girdiği yerdir. İyi bir web sitesi bakım hizmeti aşağıdaki hizmetleri sağlamalıdır:

Yedeklemeler

Hizmet, sitenizin düzenli WordPress yedeklerini, genellikle günde bir defadan fazla tutmalıdır. Bu, bir şeyler ters giderse sitenizin anında geri yüklenebileceği anlamına gelir.

Uzman WordPress Desteği

Yeni başlayan biri olarak, yaygın WordPress hatalarını düzeltmek için ara sıra yardıma ihtiyacınız olabilir.

Web sitesi bakım hizmetinizden uzman WordPress desteğine sahip olmak, zamanınızı WordPress eğiticileriyle çalışarak geçirmenize gerek kalmayacağı anlamına gelir.

Bazı durumlarda, desteğin ek bir hizmet olarak ücretlendirildiğini unutmamak önemlidir. Her zaman temel web sitesi bakım paketinin bir parçası değildir.

Güvenlik

Web sitesi bakım hizmetiniz, otomatik taramalar çalıştırarak sitenizi güvende tutacaktır. Çoğu şirket, kötü amaçlı yazılım veya bilgisayar korsanlığı girişimleri gibi herhangi bir sorunu hızla çözmenize yardımcı olabilir.

Not: Birçok web sitesi bakım hizmeti, kötü amaçlı yazılım temizleme hizmeti için fazladan ücret alabilir. Sucuri’yi kullanmanızı öneririz, bu en iyi WordPress güvenlik duvarı eklentisidir ve tüm ücretli planları ile ücretsiz kötü amaçlı yazılım temizleme hizmeti sunarlar.

Zamanında WordPress Güncellemeleri

Web sitesi bakım servisiniz, her şeyi sizin için güncel tutarak size zaman kazandıracaktır. Eklentilerinizi kendiniz güncellemeyi seçerseniz, WordPress eklentilerini nasıl doğru bir şekilde güncelleyeceğinizle ilgili adım adım talimatlarımızı uyguladığınızdan emin olun.

Tüm bunları akılda tutarak, en iyi WordPress web sitesi bakım hizmetleri için en iyi seçimlerimiz:

About the Author

Leave a Reply