CAll Us: 0850 532 5 260 Submit Ticket   Login
bionluk.com’a özel WordPress Optimizasyon indirimi!

bionluk.com’a özel WordPress Optimizasyon indirimi!

Değeri müşterilerimiz,

Bionluk.com’a özel tanıtım ve reklam amacı aynı zamanda enflasyon ile mücadele kapsamında WordPress Güvenlik ve SEO Paketinin toplamı olan ₺200 yerine ₺50’ye vereceğimiz paketimizden kalitemiz ile tanışmak adına faydalanabilirsiniz. Son Gün : 27.12.2018 – 23:59 olan kampanyamız  işlem limiti bulunmamakta olup sınırsız alım yapılabilmektedir. Satın alma adresine alt taraftan ulaşabilirsiniz.

Paket içeriği şu şekildedir ;

 1. “.css” Dosyalarını Sıkıştırma.
 2. “.js” Dosyalarını Sıkıştırma.
 3. “.php,html” Dosyalarını Sıkıştırma.
 4. Gereksiz Font ve Emojileri Pasif Yapma.
 5. Tarayıcı Önbellekleme Ayarları.
 6. Gzip(Site Komple Sıkıştırma) Ayarları.
 7. Preloader(Tüm siteyi ilk girişte yükleme) Ayarları.
 8. Resim Sıkıştırma(0 Kayıp Yaşama)
 9. Kırık Linkleri Kaldırma(Silme) İşlemi.
 10. Site İçi Linkleme Düzenlenmesi
 11. Resimlerin SEO Uyumlu Hale Getirilmesi
 12. Site İçeriği Sıkıştırma
 13. Cloduflare CDN Kurulumu
 14. HTTP Strict Transport Security Kurulumu
 15. Sosyal Medya Meta Ayarları
 16. Open Graph Ayarları
 17. Sosyal Profil Bağlantı Ayarları
 18. HTTP/2 Aktifliği
 19. Memcache Kurulumu
 20. Tarayıcı Önbellekleme Ayarları
 21. Gerekli Noindex Ayarları
 22. 404 Sayfalarını Yönlendirmei.
 23. Gereksiz Sorguların Kaldırılması.
 24. Gereksiz Kodların Kaldırılması.
 25. SEO Eklenti Kurulumu ve Ayarları
 26. ..ve  Sığdıramadığımız daha bir çok işlem.

GTMetrix & Pagespeed gibi yazılımlarda düşüş firmamız tarafından garanti edilmemektedir. Çünkü bu tür yazılımlar kesinlikle %100 doğru sonuçlar vermemektedir.Belirtilen Tüm İşlemler Tarafımızca Yapılmaktadır Eğer ki Yapılmamasını İstediğiniz İşlem Varsa Lütfen Sipariş Esnasında Not Kısmında Belirtiniz.Yazılan ve Belirtilen Tüm Özellikleri Hostinginiz Desteklemiyor ise Es Geçilebilmektedir. %100 Optimizasyon Uyumlu Bir Hosting İsterseniz Firmamızdan Bir WordPress Hosting Temin Edebilirsiniz.

 • Yüksek Hız
  Gerekli eklenti ve kod yapısı incelenerek sitenizin hızlanması sağlanır. Sayfalarınızın hızlı yüklenmesi ve sitenizin arama motorları tarafından daha hızlı indexlenmesi gerçekleştirilir.
 • Tema Optimizasyonu
  Gereksiz ve sitenizi yoran MYSQL sorguları kontrol edilerek, gerekli işlemler gerçekleştirilir. Bu sayede sitenizde ve sayfalarınızda yüksek performans sağlanır.
 • Resim Optimizasyonu
  Sitenizdeki resim miktarının artması, büyük bir yükü de yanında getirmektedir. NettaCompany WordPress Optimizasyonu ile bu sorununuzu da ortadan kaldırıyoruz.
 • Güvenlik Önlemleri
  Sitenizde meydana gelebilecek güvenlik açıkları tespit edilerek gerekli işlemler sağlanır. Eklentilerinizde kontrol edilerek, güvenlik açıklarının tamamen sonlandırılması gerçekleştirilir.
 • CPU Tüketimini
  WordPress sistemlerin en büyük sorunu olan CPU, dün olduğu gibi bugünde başlıca sorunlar arasında yer alır. NettaCompany olarak CPU tüketim oranınızı azaltarak sitenizin optimizasyonunu gerçekleştiriyoruz.
 • Veritabanı Optimizasyonu
  Sisteminize önceden kurmuş olduğunuz eklentiler veritabanınızda gereksiz yük yaratmaktadır. Zaman içerisinde artan bu yükten kurtulmak için sizlerde NettaCompany’i tercih edebilirsiniz.
 • Cache İşlemleri
  Gerekli Cache eklentileri kontrol edilir ve eklentilerin tüm ayarlamaları tarafımızdan ücretsiz olarak gerçekleştirilir. Bu sayede sitenizde ziyaretçi yükünün önüne geçebilirsiniz.
 • Eklentilerin Optimizasyonu
  Sisteminiz için gereksiz olduğu ve ek yük yarattığı tespit edilen eklentilerde gerekli işlemler gerçekleştirilerek, eklentilerin sorunsuz bir şekilde çalışması sağlanır.

Satın Almak ve İncelemek İçinhttps://goo.gl/1e4n4r

About the Author

Leave a Reply