CAll Us: 0850 532 5 260 Submit Ticket   Login
En Kolay Ücretsiz Domain Kayıt Etme

En Kolay Ücretsiz Domain Kayıt Etme

Misyonumuz insanları çevrimiçi dünyaya katmak ve ülkelerin kendi dijital ekonomilerini geliştirmelerine yardımcı olmaktır. Ücretsiz etki alanları tam olarak herhangi bir diğer etki alanı adı gibi çalışır. Web siteniz, bloğunuz, e-posta hesabınız ve daha fazlası için bunu kullanabilirsiniz! URL Yönlendirme, ücretsiz NettaCompany DNS Hizmeti veya kendi DNS’niz (Ad sunucuları) ile ücretsiz etki alanını çalıştırmayı seçebilirsiniz.

Şu anda ücretsiz kayıt için kullanılabilir etki alanı uzantıları : .tk .ml .ga .cf .cq

  • Online Olarak DNS Yönetimi yapabilir, Alt isim sunucuları oluşturabilir, domaini farklı üyeye aktarabilirsiniz. Ayrıca Ücretsiz hosting hizmetimiz ile birlikte kullanabilirsiniz.
  • Uzun süre kullanılmayan domainler otomatik olarak silinir. Fakat ileride almak isterseniz tekrardan satın alabilirsiniz. Ayrıca 2.Yıl domaini ücretli yenilemeniz gerekir ancak silinme işlemi akabinde tekrar ücretsiz 1 yıllık kayıt edebilirsiniz.
    Sipariş Numaranızı Yorum olarak ilettiğiniz taktirde onaylanacaktır!
  • Domain Sipariş Etmek İçin : https://www.nettacompany.com.tr Adresinden üyelik oluşturup müşteri panelinizden online olarak kayıt edebilirsiniz.
  • Kayıt Ederken Kullanacağınız Promosyon Kodu : ücretsizdomain

Bol domain kayıtlı günler dileriz 🙂

About the Author

Leave a Reply