CAll Us: 0850 532 5 260 Submit Ticket   Login
Ücretsiz CDN ve WordPress LiteSpeed Cache Ayarları

Ücretsiz CDN ve WordPress LiteSpeed Cache Ayarları

Merhaba, Değerli Netta! Ailesi.

NettaCompany ailesi için aralıksız ve soluksuz çalışmaya devam ediyoruz. Yeni yapılan güncellemede, cPanel’e girmeden artık tüm işlemlerinizi müşteri panelinden yapabilirsiniz. Daha kolay ve karmaşadan sizleri bu  sayede kurtarmış olduk.

Sizlere Ücretsiz CDN Kurulumu ve WordPress Litespeed Cache ayarlarını ücretsiz sunmamızı istermisiniz, Sitelerinizi yüksek derecede hızlandırmayı garanti ederiz tek yapmanız gereken, mevcut üyelik bilgileriniz ile bizlere görüş bildirmek eğer üye değilseniz hemen bir üyelik oluşturup görüş akabinde bizlere bildirim yapabilirsiniz.!

Bu hizmetimizden yararlanmak isterseniz Müşteri paneli üzerinden  destek talebine wordpress yönetici bilgileri ve ftp bilgilerinizi ve cloudflare üyeliğinizi iletip işlem yapılan süre boyunca sistemde herhangi bir değişiklik yapmamanız yeterlidir. Akabinde Teknik destek ekibimiz tarafından yönetim panelinize erişilip gerekli ayarlamalar yapıldıktan sonra sizlerin açmış olduğu destek taleplerine geri dönüş sağlanmaktadır.

Eğer Sizde bir Nettacompany müşterisiyseniz müşteri paneli üzerinden destek almanız yeterli olacaktır. Henüz üyeliğiniz bulunmuyor ise üyelik açıp yorum yaparakta bu hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Sadece aşağıdaki linkten bizlere görüş bildirmenizdir. 2 dakikanızı ayırarak sizlere daha iyi hizmet sağlamamıza yardımcı olursunuz.

Hemen bir görüş bildirhttps://www.nettacompany.com.tr/bir-gorus-bildir

 

Ücretsiz Cloudflare CDN Entegre

Nettacompany’de yapılan çalışmalar neticesinde sizlere Cloudflare hizmeti sağlayacak olmamızın mutluluğunu yaşamaktayız. Nihayetinde sizlere cloudflare gibi bir hizmetin desteğini vermiş olacağız

.Yapmanız gereken cloudflare resmi sitesi üzerine kayıt olup ardından müşteri bilgilerinizi bize destek talebi aracılığı ile iletmek olacaktır. Akabinde yapılacak olan işlemler size neler katacak 3 başlıkta inceleyelim.

  1. Hız
  2. Veri Tasarrufu
  3. Güvenlik

Açıklayacak Olursak ;

  • Cloudflare hizmeti hız olarak sitenizde getirdiği teknolojiler ile hızınıza hız katacak bir sistemdir.
  • Veri tasarrufu, daha az bant genişliği harcamanızı sağlar.
  • Ufak çaplı Ddos saldırılarına karşı sitenizi güvenle korur.

 

WordPress için Litespeed Cache Ayarları

WordPress siteleriniz için en iyi cache eklentilerinden  birisi olan Litespeed Cache eklentisi  Sunucu tarafında Litespeed yüklü olan bir web sitesi için üst düzey performans sağlayacaktır. Bu sayede Bant genişliği problemi ve site yavaş yükleniyor problemi yaşamazsınız.

 Bu hizmetimizden yararlanmak isterseniz Müşteri paneli üzerinden  destek talebine wordpress yönetici bilgileri ve ftp bilgilerinizi iletip işlem yapılan süre boyunca sistemde herhangi bir değişiklik yapmamanız yeterlidir. Akabinde Teknik destek ekibimiz tarafından yönetim panelinize erişilip gerekli ayarlamalar yapıldıktan sonra sizlerin açmış olduğu destek taleplerine geri dönüş sağlanmaktadır.

 

 

 

Sadık müşterimiz olduğun için teşekkür ederiz,
NettaCompany Web Solutions

About the Author

Leave a Reply