CAll Us: 0850 532 5 260 Submit Ticket   Login

Bu Özelliklerde Böyle Paketler İmkansız!
Müşterilerimizin ihtiyaçlarına uygun olarak tasarlanmış inanılmaz uygun fiyatlara satın alabileceğiniz dilerseniz yıllık dilerseniz aylık olan paketlerdir.

Reseller Green - Small

$10 / Aylık

Reseller Blue - Large

$15 / Aylık
Most Popular

Reseller Red - MIU

$22 / Aylık

Reseller Black - PRO X

$30 / Aylık

Reseller Linux Hosting

Reseller (bayi) hosting paketlerimiz ile bir hosting alanında birden fazla web sitesi barındırabilirsiniz. Genellikle bayi paketlerini web geliştirilicileri yada girişimciler kullanmaktadır. Bayi paketlerimiz ile hosting satışı yapabilir ve web sitesi kurulum maliyetlerini yarı yarıya düşürebilirsiniz.

Reseller paketlerinde Her hosting hesabı farklı IP verilmektedir. Örneğin nettacompany.com ve nettacompany.net hostingleri farklı sunucuda verilir bu sayede tek sunucuya yük binmez.

LiteSpeed Desteği

Litespeed Cache Eklentisi Kullanılabilmektedir. Litespeed alt yapısının kullanabildiği özel eklentidir wordpress sitelerde kullanılabilir.CloudLinux ile İzole Edilmiştir. Her hosting hesabı kendine özgüdür diğer hesaplar ile birbirlerine bağlı değildir.

cPanel’den SSL Ücretsiz Kurulabilmektedir. cPanel üzerinde özel ve tamamen ücretsiz olan eklentimiz ile subdomain dahil ssl kurulumu yapabilirsiniz özel ıp gerekmez.

cPanel Desteği

Reseller (bayi) hosting paketlerimizin içerisinde lisanslı olarak cPanel otomatik kurulu haldedir. WHM paneli müşteri paneline entegre edilmiş ve müşterilerinize sağladığınız hostingleri yönetebilir firmanıza özel name server (ns) adresleri belirleyebilirsiniz.

site-img17-e1439871857101

Tek tuşla yüzlerde uygulama !

Reseller Hosting bayi hosting anlamına gelmektedir. Bu paketler ile hiçbir altyapıya sahip olmadan hosting satışı yapmanıza olanak sağlar. Tüm gerekli altyapı NettaCompany tarafından sağlanarak satışları kendiniz yapabilirsiniz.

Genellikle Web Masterların kullandığı bu hizmetimizde her web sitesine ayrı hosting almak yerine reseller(bayi) hosting alarak tüm müşterilerinizi aynı sunucuda barındırabilirsiniz. Bu sayede daha az maliyet ile web sitesi satışı yapabilirsiniz.

Standart kullanıcı desteği içerir, ortaya çıkabilecek her türlü sorunlar hızlıca çözüme kavuşturulur.

Hayır, ücretsiz deneme sunmuyoruz.
Ödeme sonrasında otomatik olarak kurulmaktadır.