fbpx
Çağrı Merkezi: +90 850 532 5260 WhatsApp Destek Talebi   Müşteri Girişi

NettaCompany KURUMSAL

Müşteri odaklı hizmetleri ile yıllardır müşterilerine kaliteli hizmet sunmaya devam eden Nettacompany, her geçen gün bu hizmetlere yenisini eklemektedir. Nattacompany web tasarım ve Nettacompany web hosting hizmetlerimiz ile sizleri de kalite ve eksiksiz hizmetlerle tanıştırıyoruz…

 

NettaCompany Hakkında?

2014 yılında bilişim alanındaki hizmetler ile müşterilerine merhaba diyen Nattacompany, geçen yıllar içerisinde kazandığı tecrübe ve bilgi birikimini müşterilerine yansıtmaya devam etmektedir. Gelişen ve değişen teknolojiye en hızlı şekilde ayak uyduran Nattacompany, bu teknolojik değişiklikleri müşterilerine de yansıtmaktadır. Güvenliği ön planda tutan Nettacompany, sitenizin ve sunucunuzun güvenlik sorunlarını da tamamen üstlenmektedir. Alacağınız web tasarım hizmeti ve web hosting hizmetlerine sunduğu güvence ile adından sıkça söz ettiren Nettacompany, bu alanda yakaladığı başarı ve yeteneği en iyi şekilde uygulamaya dönüştürmektedir.

Şöyle bir firma düşünün dedi bir müşterimiz? Bir firmasınız internet kullanmayı bilmiyorsunuz, fakat biliyorsunuz internette çok önemli gelir elde edilmekte ve resmiyette çok önemli yer almakta. Ve NettaCompany ile tanışıyorsunuz tüm sorunlarınıza çözüm, hatalarına doğru oluyor. Tüm sorularına tereddütte kalmadan cevap verip ve sürekli arkasında duruyoruz. Şimdi bizimle iletişime geçerek tüm hizmetlerimiz veya aklınızdaki takılan herşeye çözüm üretebiliriz. Birincil önceliği müşteri memnuniyeti olan Nattacompany.com müşterilerinin karşısına çıkan tüm sorunları kendi üzerine almakta ve müşterilerine herhangi bir sorunu yansıtmamaktadır. Aldığınız kesintisiz ve kaliteli hizmet ile müşterilerinize 7 gün 24 saat ulaşmanıza ve internetteki yerinizi sağlamlaştırmanıza da yardımcı olmaktadır.

NettaCompany Sizlere Neler Sunar ?

Barındırma Hizmetleri : Site barındırma hizmetimiz ile müşterilerinize kesintisiz hizmet verebilirsiniz. Dilerseniz Windows dilerseniz Linux sunucularımızdan hizmet alabilir, internet sitenizin kapılarını kesintisiz olarak dünyaya açabilirsiniz.

E-Ticaret Çözümleri : Ürünlerinizi internet üzerinden müşterilerinize sunmanızı kolaylaştırıyor ve sizleri birbirinden cazip e-ticaret paketleri için sunduğumuz avantajlardan yararlandırıyoruz. Uygun fiyat ve kaliteli e-ticaret Pakerlerimiz ile internetteki mağazanızı hemen açabilirsiniz.

13Yazılım Çözümleri : İİnternet üzerinden yapacağınız tüm işlemleriniz için Nettacompany olarak özel yazılımlarımız ile yanınızdayız. PHP, ASP, NET, C#, JAVA ve diğer tüm yazılım dillerinde uzman personelimiz ile tüm sorunlarınıza hızlı çözümler getiriyoruz.

Dinamik İçerik Çözümleri : İnternet sitenizde yer alan tüm içerikler tarafımızdan özenle hazırlanmakta ve ziyaretçilerinize sunulmaktadır. Gerek görsel gerekse yazılı içeriklerinizde gösterdiğimiz titizlik internet sitenizi arama motorlarında da üst sıralara çıkartmaktadır.

Web sitesi ve diğer web tabanlı uygulamalarınızın tamamı için özel danışmanlık hizmeti sağlıyoruz. Web sitelerinizi ve uygulamalarınızı danışmanlık hizmetimiz ile daha iyi yerlere getirebilir, müşterilerinize eşsiz bir hizmet sunmaya başlayabilirsiniz.