fbpx

İçerik Sınırlamasına Artık Yer Yok Fransa lokasyonlu tüm içeriklerinizi sorunsuz yayınlayabileceğiniz paketlerimizdir.

İçERIK NEPTüN

₺29 / Aylık SATIN AL

İçERIK URANüS

₺45 / Aylık SATIN AL
ArkaHost

İçERIK MARS

₺55 / Aylık SATIN AL

İçERIK EARTH

₺65 / Aylık SATIN AL

Neleri Destekliyor ?

Litespeed
Teknolojisi
Cloud Linux
İzolasyonu
SSD Harddisk
Teknolojisi
Ücretsiz
SSL Sertifikası
Mail
Yönlendirme
Zamanlanmış
Görev Yönetimi
Kontrol Panelde
Yazma İzni
Spam Filtresi
Antivirüs Koruması
DDoS&BotNet
Koruması
Tamamen Türkçe
Kontrol Paneli

Farklı Paketlerimize Oldukça Şaşıracaksınız.

Yurdışı Lokasyon olan sunucularımız sizlere, tüm (içerik sınırlaması bulunmamaktadır.) işlerinizde kesinlikle kapanmadan hizmet vermenizi sağlayabileceğiniz paketlerdir. Müşteri gizliliği kesinlikle korunmaktadır. Hiç bir şekilde müşteri bilgisi firmamız dışına çıkmamaktadır. Aklınıza gelebilecek her türlü yayını bu paketlerde yapabilirsiniz. Ayrıca alınan alan adlarını sipariş sırasında WHOİS gizlilik korumasını seçerek tamamen kendinizi gizleyebilirsiniz. Ürünü deneme amaçlı sorunsuzca aylık olarak alabilir daha sonra yıllık plana geçebilirsiniz. Linux Tabanlı PHP, HTML Çalıştırılabilmektedir. Otomatik uygulama kurulumları mevcuttur. Ürünün kesinlikle Türkiye ile bağlantısı yoktur yayınlar global olarak yurt dışında yapılmaktadır.
Tamamen SSD Harddisklerden oluşmuş, Yüksek hızlı sunucularımızda barınan Fransa’da tutulan sunucularımız Türkiye İP ‘Lerinde VPN ile yayın yapmaktadır. Hosting bizimle tanışmak adına kısa süreliğine uygun fiyatlara verilmektedir.

Litespeed Teknolojisi

Litespeed teknolojisi ile donatılmış sunucumuz artık çok daha hızlı işlem sağlamaktadır. Bu sayede sizlere daha iyi hizmet vererek web sitenizin açılış hızını %200 artırmayı hedeflemekteyiz.

Multi Php Seçeneği

Multi Php Seçeneği ile istediğiniz scripti çalıştırabilirsiniz. Php 4,5,6,7 ve alt sürümlerinin hepsini destekleyen sistemiz ile işiniz oldukça kolaylaşacaktır.

Üst Seviye Güvenlik Önlemleri

Web sitenizin güvenliği artık aklınızı karıştırmayacak. Artırılmış güvenlik önlemlerimiz sayesinde web sitelerinizin güvenliği çok daha iyi hale getirilmiştir.

NettaCompany bünyesinde yürütülen Ar-Ge çalışmaları sayesinde güvenlik önlemlerimiz 3 kat daha iyi hale getirilmiştir. Web sitelerinizin her zamankinden daha iyi korunacağından emin olabilirsiniz.

Kurumsal Mail Hizmeti

Müşterilerinize sunucu üzerinden kurumsal mail hizmeti sağlayabilirsiniz. Güvenliği üst seviye olan kurumsal mail sistemimizin tadını ssl veya ssl olmayan seçenekleri ile çıkarabilirsiniz.

site-img17-e1439871857101

Dilediğiniz Uygulamayı Tek Tıkla Kurun !

Türkiye dışında barınan sunucularımız üzerinde yer alan hosting hizmetine verdiğimiz isimdir.

Türkiye üzerinde barınan sunucularda barındıramadığınız tüm web sitelerinizi yurt dışında barındırabilirsiniz. Türkiyeye oranla çok daha hızlı veri merkezini kullanarak hızlı web siteleriniz olabilir.

Paket seçeneklerine bağlı olarak domain barındırma sayınız değişiklik göstermektedir.

Yurtdışındaki son teknoloji altyapısı ile sunucu hızımız oldukça üst seviyededir.

Sunucularımızda yer alan 2 faktörlü güvenlik önlemi sayesinde güvenlik seviyeniz üst düzeye çıkmaktadır.

Sistemlerinizin güvenliği için günlük, haftalık, aylık olarak otomatik yedekleme alınmaktadır.