Wordpress Optimizasyon Fiyatları | NettaCompany
WordPress Optimizasyon Fiyatları

WordPress Optimizasyon Fiyatları

WordPress; içerik yönetim sistemleri içerisinde en eski en iyi sistemlerden birisidir. Bu sebepten ötürü dünya genelinde milyonlarca kullanıcıya sahiptir. Bunun en önemli sebeplerinden birisi,  ücretsiz olması ve güncellenebilir olmasıdır. Ücretsiz eklentiler,  temalar ve geliştirmeler yapılabilmesinden dolayısı ile WordPress en çok kullanılan içerik yönetim sistemidir.  Birçok firma sizlere WordPressinizi geliştirmeniz için profesyonel ve kurumsal çözümler sunmaktadır. Tabi bunlarda belirli bir ücret karşılığı yapılmaktadır. Bu fiyatlarda wordpress işlemlerinin hangi basamaklarında yardım alacağınıza göre değişmektedir.

WORDPRESS OPTİMİZASYON FİYATLARI HANGİ STANDARTLARA GÖRE BELİRLENMEKTEDİR?

Öncelikli olarak wordpress kurulumunda yardım almanız gerekebilir. Bu aşamada WordPress Güncel sürüm temini, dosyaların FTP ile yüklenmesi, Mysql veri tabanı oluşturma, WordPress kurulum tamamlanması, Gerekli Eklentilerin Kurulumu varsa Temanızın Yüklenmesi gibi içerikleri kapsamaktadır ve ortalama 15 TL bir fiyatı vardır.

Alınabilecek hizmetlerden bir diğeri de her ne kadar WordPress CMS olsa da kurulum sonrasında WordPress Entegrasyon işlemi yapılması gerekmektedir. Özellikle premium bir tema satın aldıysanız ya da satın alacaksınız kurulum işlemi sizin için çekilmez bir şey olabilir.  Çünkü, sayfa entegrasyonları, ana sayfa şablon seçimi ve yerleştirimi, sayfa ayarlama işlemleri çok zor işlemlerdir. İşleri halletmekte zorlandığınız anlar olabilir Bu işlemlerde destek almak isterseniz bu hizmetin bedeli ortalama 45 TL’ dir.

WordPress sitenizin önemli olan bir diğer konuda güvenlik konusudur. Çünkü zaman ilerledikçe wordpress güvenliği konusunda sıkıntılar meydana gelmektedir. Hosting hizmetiniz ne kadar iyi olsa da, sitenizde bazı açıklıklar meydana gelebilir bu açıklıklar temasal ve eklenti açıklıkları olabilir. Sonrasında da siteniz ele geçirilebilir. Bu sebepten ötürü bu durum çabanızı ve imajınızı zedeleyebilir. Bunları engellemek amacıyla wordpress güvenliği desteği alabilirsiniz. Bu hizmeti almanın bedelide ortalama 75 TL’dir.

Bir diğer alabileceğiniz hizmet web sitesi için çok gerekli olan SEO çalışmalarıdır. Öyle ki tüm sektörlerden bu çalışmalar için çok büyük paralar harcanmaktadır. WordPress sitelerde ise bu durum biraz daha farklı ve kolaydır. Özel yöntemler ile sitenizi yükseltebilir ve reklam gelirlerinizi sağlanabilir ve sitenizi saygın hale gelebilmektedir. Bu hizmetin bedeli de ortalama 125 TL olmaktadır.

WordPress standartları ve kaliteli hizmet anlayışı ile hareket eden nettacompay adresine göz atmanızı öneririz.

Bir cevap yazın