Wordpress için hangi hosting'i seçmeliyim | NettaCompany
WordPress için hangi hosting’i seçmeliyim?

WordPress için hangi hosting’i seçmeliyim?

Merhaba Nettacompany müşterileri, bu makalemizde destek taleplerine sık sık konu olan WordPress için hangi hosting’i seçmeliyim? sorusuna en mantıklı cevapları sunacağız.

WordPress için Hangi Hosting’i seçmeliyim ?

WordPress ile oluşturacağınız bir siteniz için ilk adımı Nettacompany’i seçerek yapmış bulunduysanız bununla kalmayın diye sizler için %100 Worpdress Uyumlu Paketler oluşturduk.

Diğer paketlerde olmayan neler var ?

  1. %100 SSD ve Yüksek Disk imkanı
  2. Yüksek Trafik desteği
  3. %99.99 Uptime Garantisi
  4. %100 Sunucu-Yazılım Uyumluluğu

WordPress  hosting Paketlerinden hangisini seçmeliyim ?

Eğer bir adet siteniz var ise ve çok fazla trafik almıyor ise (Max Aylık 5-7 bin) Piko Wp Hosting‘i seçebilirsiniz. Zira 10 Gb aylık yenilenen trafik yeterli gelecektir. Ek olarak 2 Gb’lik disk alanı bir blog için bence fazlasıyla yetecektir. Ama siz medya kullanımını fazla yapıyor iseniz paket yetmeyebilir.

Eğer en fazla 3 adet siteniz var ise ve iyi ziyaretçi alan bir siteniz var ise 10 Gb SSD Disk gücü ile sitenize can verebilirsiniz. Zira 10 Gb bir disk alanı ile aylık yenilenen 30 Gb’lik Bant genişliği gerçekten güzel değerlerdir. 3 Adet sitenizde kullanacaksanız ortalama her bir site için  3 gb bir disk alanı ve 10 gb bant genişliği olacaktır. Eğer bu özelliklerin yeteceğini düşünüyorsanız Nano Wp host’u almanızda fayda var

İşin nirvanasına geldiğimizde 5 Adet siteye kadar barındırabileceğiniz Sınırsız trafik ve Sınırsız disk alanının bulunduğu Nitro wp host’u seçmelisiniz.

WordPress İçin oluşturduğumuz özel hosting paketleri sayesinde sitenize hız katabilirsiniz. Bu sayede Nettacompany Hızı ile Okuyucularınız Memnun edebilirsiniz.

Bir cevap yazın