Web Sayfası Fiyatları | NettaCompany
Web Sayfası Fiyatları

Web Sayfası Fiyatları

İnternet ortamın da her gün yeni bir web sayfası açılıyor. Çeşitli alanlar da açılan web sayfaları, tasarımsal ve içerik olarak farklı biçimler de oluyor. Ücretli bir web sayfası tasarımı isteyenler için farklı fiyat seçenekleri vardır. İsteğinize bağlı olarak web sayfası fiyatları değişmektedir. Sayfanızın tasarım ve içerik türü web sayfasının fiyatını belirler. Örneğin; SEO uyumlu web sayfasının fiyatı ile kurumsal web sayfası tasarımının fiyatı farklıdır. Ayrıca fiyat farkı web sayfası tasarımı yapan firmalara göre değişiklik gösterir. Firmanın daha önce yaptığı işler, müşteri potansiyeli, vermiş olduğu hizmet gibi etkenler firmaların vereceği fiyatı etkiler. Web sayfası tasarımı yapan firmaların çeşitliliği fiyat farkını da beraberin de getirir. Değişen fiyat seçeneklerine dilerseniz göz atalım.

Web Sayfası Tasarımı Fiyat Seçenekleri

Sürekli olarak gelişen teknolojinin hızına yetişemiyoruz. Her geçen gün yapacağımız bir işlem için internete ihtiyaç duyuyoruz. Artık evimizden çıkmadan her işimizi internet üzerinden halledebiliriz. Bize bu rahatlığı getiren web siteleridir. Sizde teknoloji ve internet sanayisinin bir parçası olmak ve gelir elde etmek için web sayfası kurmak istiyorsanız; web sayfası hazırlayan firma fiyatlarına bakalım. ucuzwebsitesi ismi ile hizmet veren web sayfası tasarım firması 500 TL’den başlayan fiyatlarla hizmet vermektedir. Büyük firmalara hizmet sağlayan bir firma olarak karşımıza çıkıyor. Bu fiyat pahalı gelen arkadaşlar için Web Seti ismin de hizmet veren firma 169 TL’den başlayan fiyatlarla hizmet vermektedir.

Ne Tür Bir Web Sayfası Tasarımı İstiyorsunuz?

Web sayfası fiyatlarını sizin isteklerinizin büyük anlam da belirlediğini yazmıştık. Aklınızda ki site tasarımının gereksinimleri etken bir fiyat ölçütüdür. Alanı daha çok isteyen bir site için daha az alan isteyen bir site fiyatı farklıdır. Kurumsal site fiyatları, diğer site fiyatlarına göre daha pahalıdır. İstediğiniz site tasarımın da SEO uyumu ve yönetici paneli istiyorsanız sizin için belirlenen fiyat farklı olacaktır. Birçok site tasarımı çeşidi olduğundan bu fiyatlar farklılık göstereceği için firmalardan fiyat talep etmeniz en uygunudur. Makalemizde ki linkler yardımıyla fiyat talep edebilirsiniz.

Biri düşündü “Web Sayfası Fiyatları

  1. seo uzmanı - 8 Ocak 2017 at 20:51

    İler ki dönemlerde Web sitemizin tasarımını güncelleştirme zamanında kesinlikle seçimimiz hizmet kalitesi söz konusu olduğundan siz olacaksınız. Emeğiniz ve paylaşımınız için teşekkürler.

    Cevap Yaz

Bir cevap yazın