Çağrı Merkezi 0850 532 5260 Destek Talebi   Müşteri Paneli
Tomak Nakliyat, Ankara Diriliş Nakliyat Olarak Hizmetinizde!

Tomak Nakliyat, Ankara Diriliş Nakliyat Olarak Hizmetinizde!

Nakliyat bildiğiniz üzere ev taşımada yıllardır kullanılan ve muhteşem kolaylık sağlayan bir iş türü. Ticari hale getirilerek insanların taşınma işlerini kolaylaştıran, insanların gözünü korkutan taşınma kaygısına son veren bir işlem. Önceleri taşınmak için her işi kendimiz yapardık. Eşyaların paketlenmesinden tutun da kolilemesine, araba bulup arabaya taşınmasından gidilecek ikamete götürülmesine, gidilen ikamette ise yeni taşınılacak yere taşıyıp, paketlerin açılıp yerleştirilmesine kadar bizi beklerdi. Son yıllarda rövanşta olan nakliyat firmaları ile taşınma işlemleri gözümüzü de korkutmamaya başladı. Tabi ki nakliyat işini yaptırdığınız firmada bu konuda oldukça önemli. Nakliyat yaptıracağımız firmadan bize güven sağlamalarını istemek tabii ki en doğal hakkımız. Hal böyle olduğundan da firmalar çeşitli yöntemlerle güven sağlayabilmenin yollarını arıyor. İşin asıl önemli olan kısmı ise yaptıracağınız firmanın köklü bir firma olması.

Eski adı Tomak Nakliyat olan nakliyat şirketi, ismini değiştirerek Ankara Diriliş Nakliyat olarak hizmet vermeye devam ediyor. İsmiyle beraber kendini de yenileyen firma sistemi ve stratejileri sayesinde eşyalarınıza zarar vermeden ve sizi en az uğraştıracak şekilde nakliyat işlemlerinizi gerçekleştiriyor. Eşyalarınızın toplanmasından tutun da tekrar getirilip kurulmasına kadar olan tüm süreci en ince ayrıntısına kadar sizler için düşünmüş olması da ayrı bir güzellik katıyor. Eski bilenenleri değiştirmeye geldiklerini söyleyerek reklam yapan firmanın, nakliyat konusunda fikrinizi değiştireceğinden emin olabilirsiniz. Firma, birçok insanın sorun yaşadığı, eşyalarının zarar gördüğü, hatta ve hatta eşyalarının kaybolduğu bir gerçeği size unutturacak bir deneyime davet ediyor sizi. Öncesinde Ankara Tomak Nakliyat olarak hizmet veren firma yenilemeye girerek sizlere daha iyi hizmet sunmak için hem adını hem de kendini değiştirmiş. Yeni adı Ankara Diriliş Nakliyat olarak yoluna devam eden firma tecrübeye bilgi ekleyerek alanında en iyisi olduğunu bırakın size de kanıtlasın. Onlar eşyalarınızın taşınması işlemini yaparken siz sadece oturun ve çayınızı yudumlayın. İş bitiminde ise değişen tek şey evinizin ikameti olsun .

Eşya Paketleme

En çok sıkıntı yaşadığımız, kabusumuz olan eşya paketleme işlemini firma gelerek kendisi yapıyor. Her şeyin tek tek paketlenmesi, onların yerleştirilmesi, üzerine nereye ait olduğu yazısının yazılması ve kırılacak olup olmadığının belirlenmesi oldukça zor bir eylem. En azından oldukça yorucu ve sıkıcı. Firma, kurulu olan evinize gelip tüm eşyalarınızı tek tek paketleyip, kolileyip kısımlara ayırarak taşıma işlemini gerçekleştiriyor. Paketleme kısmında balonlu paketleme kullandıkları için ise kırıldı, çatladı riskini tamamen ortadan kaldırıyor.

Düzenli Yükleme

Eşya taşımada en önemli şeylerden biri de paketlenen eşyaların yüklenmesi. Bu yüzdendir ki önceler de kırılmasın, zarar görmesin diye paketlediğimiz eşyalar düzensiz yerleştirme yüzünden çok fazla zarar görmüştür. Düzenli yerleştirme ile kırılacak eşyaların bulunduğu koliler ayırt edilerek üstlere koyma ve düşmemesini sağlama konusunda ciddi çaba gösteren bu firma, eşyalarınızı hasarsız bir şekilde taşımayı kendisine amaç edinmiş bulunmakta. Paketlenmiş eşyalarınız kolilendikten sonra balonlu poşet ile de kaplanıyor. Paketlemede gösterdikleri özeni düzenlemede de gösterdikleri için eşyalarınız en güvenilir şekilde yerine ulaştırılıyor.

Geniş Araç Filosu

Nakliyat işinde önemli detaylardan biri de transferi gerçekleştirecek aracın kapasitesidir. Kapasitenin üzerinde eşya yüklemelerde bu işten en çok zarar gören eşyalar olduğundan firma bu konuda da kendini kanıtlamış ve geniş araç filosuyla hizmet vermeye başlamış. Böylece eşyalarınız daracık yerlerde taşınmayarak, sıkışıklıktan kaynaklanan çizilme ve kırılma hasarlarına karşı ön güvenlik tedbiri alınmaktadır.

Ücretsiz ekspertiz hizmetleri ile ekipten alanında uzman bir çalışan evinize gelerek taşınacak eşyaları kontrol ediyor. Bu kontrol sonrasında size bir maliyet sunuyor. Maliyet size uygun geldiğinde kabul eder, gelmediği takdirde ise reddedersiniz. Fakat bu hizmet kararınız ne olursa olsun ücretsiz olarak veriliyor ki bu da en güzel yanlarından biri.

Araçlarının günlük bakımını yaptıran firma, herhangi bir aksaklık olmaması için elinden geleni de yapıyor. Teknik kontroller yapıldıktan sonra yola çıkan araçlar, her türlü donanıma sahip olduğundan işlerini aksamadan sona erdiriyor. Hatalarını en aza değil sıfıra indirmek düşüncesiyle yola çıkan firma memnun kalmanız için ellerinden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyor.

Eşyalarınızın taşınmasından sonra, sökülüp takılmasını ve kurulmasını ücretsiz yapıyorlar. Üstelik sadece bu da değil. Eşyalar istediğiniz şekilde evinize de diziliyor ve dizilme işlemi de tamamen bitirildikten sonra sizlerin görüşünü almak için sizinle konuşuluyor. Hatta dilerseniz çay eşliğinde süreci de değerlendiriyorsunuz. İstediğiniz anda ekibe ulaşabilmeniz de firmayı rakiplerinden ayıran en önemli özelliklerinden. Ekiptekilerden biri sizinle sürekli iletişim halinde olabiliyor ve sizi her şeyden haberdar edebiliyor.

Çalışma arkadaşlarını uzman kişilerden oluşturan firma, eşyaların sorunsuz bir şekilde sökülüp takılmasını, düzeltilmesini ve dizaynını sağlıyor. Hemen şu anda iletişime geçmek isterseniz burayı tıklayabilirsiniz. Ya da 536 743 8681 numaradan iletişime geçebilirsiniz.

Evden eve nakliyat, para kasası ve özel ürün taşımacılığı, şehirlerarası evden eve nakliyat, ofis taşımacılığı, fabrika taşımacılığı ile hizmetinizde olan Diriliş Nakliyat, her kategorideki taşınma işlemleriniz için ayrı yöntemler ve araçlar kullanmaktadır.

Sitesindeki fotoğraf arşivinden eşyaların nasıl paketlendiği, nasıl taşındığı gibi bir çok sorunuza cevap bulabilirsiniz.  Video yüklenimi olan sitede yapılan her iş sırasıyla ve ayrıntısıyla müşterilerine anlatılmış.

Asansörlü nakliyat seçenekleri ile nerden taşındığınız, kaçıncı kata taşınacağınız ise hiçbir sorun taşımıyor. Asansörlü nakliyat sayesinde eşyalarınızın kırılma ve çizilme riski de olabildiğince azaldığından nakliyat işlemi daha sağlıklı bir şekilde gerçekleştirilmektedir.

Alışılmışın dışında bir deneyim sunan firma, her işiyle sizi rahat ettirmek için kurulmuş. Hiçbir işe karışmamanız ise en güzel yanı. Siz evde yokken taşınan eşyalarınız ile kurulu eve gelmeniz kadar güzel başka bir taşınma işlemi yok. Bu rahatlığı sunan başka bir firmanın varlığı da söz konusu değil. Hem deneyimleri, hem tecrübeleri ile size taşınmanın ne kadar kolay olduğunu kanıtlayan firma, alanında en iyisi olduklarını bırakın size de kanıtlasın. Eşyalarınız taşınırken rutin hayatınıza devam edin akşam sadece eve gideceğiniz adresiniz değişsin.

Eşyalarınızın hangi sırayla ve nasıl taşınması hakkındaki görüşlerinizi de alan firma, sizinle iş birliği halinde taşınma işlemini gerçekleştiriyor. Müşteri görüşü ve memnuniyeti çalışan firmanın en iyi referansları müşterileri olduğundan, reklama ihtiyaç duymadan eski müşterilerinin önerileri ile hizmete devam etmektedir. Bu yüzden de müşterilerin ne istediği doğrultusunda hareket ederek, kendilerini müşteri isteği yönünde geliştiriyor.

Taşıma sırasında kendilerinden kaynaklanan her sorunu sıfıra indirmeye çalışan firma, dış etkenlerden kaynaklanan sorunlarda da eşyalarınızı sigorta kapsamına tabii tutuyor. Böylece eşyalarınızın herhangi bir zarar görmesi durumda firma eşyalarınıza gelen zararı temin ederek zararınızı karşılıyor. Böylece eşyalarınızın zarar görmesi durumunda bu size bırakılmayarak, hataların veya olumsuzlukların faturası size kesilmiyor.

En iyi taşımacılık deneyimi için siz de Ankara Diriliş Nakliyatı seçerek, aklınıza takılan tüm sorulara cevap alabilir ya da bu soruların cevaplarını yaşayarak öğrenebilirsiniz. Unutmayın en iyi taşımacılık en ucuz olanı değil, en güvenilir olanıdır.

Leave a Reply