Domain/Hosting | NettaCompany

Fırat A.

Yıllık 30 tl  olan bir hosting ne kadar iyi olabilir ki dedim bu eleştirime ücretsiz deneme hesabı açarak karşılık verdiniz ve bana pişmanlığı yaşattınız.  Anlayışınız sıradan bir müşteri için bile bu kadar emek harcayıp güven kazanmaya çalışmanız nasıl bir firma olduğunuzu anlatan en iyi örnekti Sizleri yorduğum için üzgünüm bundan sonra tüm sitelerim için kesinlikle […]

Devamını Oku »

Eylül K.

Sınırsız alan dediğinizde inanmamıştım. Bu alan gerçektende sınırsızmış suan 11 yıllık sitemi sizin sunucunuza taşıdım sitenin hızı arttı tek bir veri kaybı yaşamadım. Tüm korkularıma rağmen bana güven veren hakan beye desteği için çok teiekkür ederim. Bu zamana kadar sizi nasıl bulamadığımı hala anlamadım keşke daha önce tanışsaymısız.

Devamını Oku »

Tolga O.

Bir hosting bu kadar ucuz ve kaliteli olabilir mi? Forum sitesinde ilanınızı gördüğümde tereddütlü yaklaştım. Bu kadar düşük bir rakama gerçekten yüksek özelliklere sahip hosting verip veremeyeceğinizi merak ettiğimden sipariş verdim iyi ki vermişim. Kesinlikle işinizde çok iyisiniz özellikle Linux hostingi herkese tavsiye ederim.

Devamını Oku »