Parallels Plesk Lisans Fiyatları | NettaCompany

SENİN İÇİN EN İYİ PLESK LİSANS PAKETLERİ!

Size Uygun Paketler

NETTA EDITION [ Dedicated / VDS&VPS ]
Sınırsız Domain

15 Gün

Ücretsiz

WEB ADMIN EDITION [ Dedicated / VDS&VPS ]
10 Domain İzni

 Aylık 

13$

WEB PRO EDITION [ Dedicated / VDS&VPS ]
30 Domain İzni

 Aylık 

18$

WEB HOST EDITION [ VDS&VPS ]
Sınırsız Domain

 Aylık 

30$

WEB HOST EDITION [ Dedicated ]
Sınırsız Domain

 Aylık 

50$

Plesk Lisans Hakkında Bilmeiz Gerekenler

Plesk Panel Nedir?

Web sitenizin dosyalarını veritabanlarınızı, mail adreslerinizi ve daha birçok alanı kusursuz bir şekilde yönetmenize olanak sağlayan paneldir.

Neden Plesk Panel ?

Sitenizin veritabanını, e posta hesaplarını yönetmek gerekirse veritabanında yer alan tablolara müdahale etmek için Plesk Panele ihtiyacınız bulunmaktadır.

Plesk Panel Lisans

Sunucunuza kurulacak olan Plesk Panel lisansı ile sitenizin ek hizmetlerini sorunsuz bir şekilde yönetebilirsiniz.

Lisans Süresi Ne Kadar?

Plesk Panel lisans süresi müşteri talebine göre değişiklik göstermektedir. Dilerseniz aylık, dilerseniz yıllık olarak Plesk Panel hizmetine sahip olabilirsiniz.

Yedek Alınır Mı?

Plesk Paneli ile dilediğiniz zaman sitenize ait dosyaların, veritabanlarının ve maillerinizin yedeğini alabilir, dilediğiniz zaman bu yedekleri geri yükleyebilirsiniz.

Kesintisiz Hizmet

NettaCompany Plesk Panel hizmeti ile 365 gün kesintisiz hizmet alabilirsiniz. Aklınıza takılan tüm soru ve karşılaştığınız tüm sorunları çözmeye hazır olan ekibimiz 24 saat hizmet vermektedir.

Neden NettaCompany

NetteCompany tarafından sunulan garantili hizmetler kapsamında bulunan Plesk Panel hizmeti ile sitelerinizin tüm işlemlerini gerçekleştirebilir, sizlerde binlerce müşterimiz gibi NettaCompany’i tercih edebilirsiniz.

Hızlı Kurulum

Siparişinizin sonrasında hızlı bir şekilde kurulumu gerçekleştirilecek olan Plesk Panel, kısa süre içerisinde aktif hale gelecek ve kullanım için gerekli bilgiler tarafınıza ulaştırılacaktır.

Anında Aktivasyon

Aldığınız Lisans ödeme kontrolünden sonra direkt olarak aktif olur. Güncellemelere hazır ve lisansı direk aktif edebileceksiniz.