Çağrı Merkezi 0850 532 5260 Destek Talebi   Müşteri Paneli
NettaCompany Önemli Duyuru

NettaCompany Önemli Duyuru

Değerli, NettaCompany Müşterilerine Duyuru

Firmamız Alt Yapı Hizmetimizi Sağlayan Web Yayım Datacenter firmasına, Hosting, Domain, Reseller, Dedicated ve VDS/VPS Hizmetlerini devir edilmiştir.
Bu hizmetleri alan müşterilerimizin firmamız ile bağlantısı kalmamış olup, bundan sonraki tüm işlemlerini https://www.webyayim.net.tr/  Adresinden Yapabilirler. Destek Talebi ve tüm işlemlerinizi artık WEBYAYIM firmasından yapılacaktır.
Hizmet/Ürünlerin tarihlerinde bir değişiklik olmayacaktır. Veri ve hizmet kaybı yaşanmayacaktır. Kalan sürelerde bir değişiklik söz konusu değildir. Fiyatlar aynı şekilde devam etmektedir.
Müşterilerimiz Aynı Kullanıcı Adı ve Şifrelerini kullanarak Eniva firmasının panel bölümünden sorunsuz giriş yapabilir ve ürünlerini kontrol edebilirler.

Müşterilerimizin DNS Adreslerini ;
cdn1.webyayim.cloud
cdn2.webyayim.cloud
Adresilerine yönlendirmeleri önemle rica olunur.

Özel NS Adresleri kullan Reseller müşterilerimizin ise,
185.114.21.239
185.114.21.240
IP Adreslerini NSLerini güncellemeleri gerekmektedir.

NettaCompany firması olarak, Sadece İnternet Hizmeti verilecektir. Bunların arasında, Web tasarım, Seo, Sosyal Medya Hizmetleri, Optimizasyon Hizmetleri gibi işlemler sorunsuz devam edecek olup firmamız kesintisiz hizmeti müşterilerine sağlayacaktır.

SORMAK İSTEDİKLERİNİZİ YORUM YAPARAK SORABİLİRSİNİZ.

SAYGILARIMIZLA…

4 thoughts on “NettaCompany Önemli Duyuru

  1. Serdar - 13 Temmuz 2017 at 11:59

    Hocam benim resller var ama suan 2 ns ve 2 ayri ip var bunlari nasil yonlendircemki aktif olsun. Ve kendi ozel name serverlarimi kullanabilecekmkyim yine napmam gerek

    Reply
  2. adem - 22 Temmuz 2017 at 01:00

    şimdi benim burada bulunan resellerim var doguhabergazetesi.net nasıl olacak bunun durumu=?

    Reply

Leave a Reply