Çağrı Merkezi 0850 532 5260 Destek Talebi   Müşteri Paneli
Makale Yazarılığı – MakaleMarket.net

Makale Yazarılığı – MakaleMarket.net

Makale Market 2015 yılından bu yana makale yazarlığı konusunda birçok firma ve Web sitesine hizmet vermektedir. Profesyonel web sitesi içerikleri soğanıyla piyasada yerini lan Makale Market, kaliteli ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarıyla sektörde samimi müşteriler elde etmiş ve bu sayede referanslarıyla hızlı bir yükselişe geçmiştir.

Kaliteyi standart bir hale getiren ve birinci Makaleden yüzüncü Makaleye kadar aynı kaliteyi aynı şekilde koruyarak hizmet veren Makale Market, piyasa fiyatlarının altında hizmet vermekte ve hizmetini en hızlı şekilde müşterilerine sunmaktadır.

Büyük bir yazar ve editör kadrosuna sahip olan firma, aynı zamanda bünyesinde hizmet veren yazar ve editörleri uzmanlık alanlarına göre sınıflandırmakta ve kümeler halinde iş dağılımı gerçekleştirmektedir. Bu sayede kalite hiç bozulmaz ve her yazar kendi uzman olduğu konuda iş çıkartır. Bu sebeple yazılar oldukça bilgi dolu üretilmekte ve hatalar minimum seviyeye indirilmektedir. Farklı sektörlerde hizmet veren bireylerden oluşan editör kadrosunda Avukatlık mesleğini icra edenlerden mali müşavirlik ve gazetecilik yapan bireylere kadar birçok farklı alanda uzmanlaşmış bir ekip bulunmaktadır.

Hızlı ve güvenilir makale alımı yapmak isteyen bireyler için 7/24 ücretsiz destek hattı sağlayan Makale Market, bu sayede müşterilerini haftanın 7 günü 24 saat boyunca hizmet vermekte ve onların sorunlarına en hızlı şekilde çözüm olabilmektedir. Aynı zamanda Skype programı vasıtasıyla internet üzerinden de sürekli aktif bir şekilde iletişim olanağı sunan firma, müşterileriyle anlık bağlantılar gerçekleştirmekte ve iletişim ağını sürekli korumaktadır.

Sipariş alınmasından siparişin teslimatına kadar sürekli müşterileri ile iletişim halinde olan Makale Market, bu sayede hatasız ve sorunsuz olarak müşterilerin isteklerine cevap verebilmekte ve anlık değişimleri anında üretilen içeriklere adapte edebilmektedir. Ayrıca hatalı olabilecek ve sorunlar barındıran içerikleri müşteri memnuniyeti odaklı çalışma prensibinden dolayı iade almakta hatta içerikleri baştan üretime almaktadır.

Makale Market, yazar ve Editör kadrosunu sürekli geliştirmekte ve büyütmekte olan Türkiye’nin en büyük Makale Yazarlığı firmasıdır. İnternet sitesi üzerinden sürekli kadrosuna yeni eleman başvurularını almakta ve aralarından en iyilerini seçerek bünyesine katmaktadır. Bu sayede hızla büyüyen ve anlık içerik üretim kapasitesini geliştiren firma, birden çok müşteriye aynı anda ve aynı hızda hizmet verebilmektedir.

Üretilen içerikleri farklı programlar ve web siteleri vasıtasıyla farklı kollar ile kontrol eden firma, müşterilerine teslimatı %100 özgün ve %100 SEO uyumlu olarak teslim etmekte ve hiçbir hatayı bünyesinde muhafaza etmemektedir. Özgün ve SEO uyumlu metinler ortaya çıkarmak için sürekli kendini geliştiren ve yenileyen firma, bu sayede sektörde kendini geliştiren ve sürekli ileriye atılım yapan nadir firmalardan olmayı başarmıştır. Müşteri ile arasında samimiyet kuran ve sonrasında onlara arkadaşça en iyi hizmeti sunmayı hedefleyen firma çalışanlar bu sayede müşterilerinin güvenini kazanmakta ve aradaki ilişkiyi daimileştirmektedir.

Oldukça kaliteli ve çok fazla sayıda referansa sahip olan Makale Market, referanslarından aldığı güçle geleceğe umutla bakarak, sürekli kendini teknik ve kadro açısından geliştirmek de ve müşteri yelpazesini genişletmektedir. Bahis, +18, teknoloji, oyun, sağlık, firma tanıtımları, moda, güncel haber, ekonomi ve borsa içeriklerinin yanı sıra bilim, uzay, hukuk, sorgulama gibi birçok kategoride sorunsuz bir biçimde hizmet verebilmektedir.  Çalışma alanını geliştirmeye odaklanmış olan firmanın birçok kategoride referans metinleri bulunmakta ve bu sayede müşteriler istedikleri alanda ki referans makaleleri inceleyerek kaliteden emin olabilmektedir.

Kişisel gelişim ve Anne çocuk ilişkileri ile ilgili makalelerin yanı sıra oldukça geniş ve doğru bilgi içeren diğer kategorilerde de kaliteli ve %100 özgün makale hizmeti veren firma, müşterilerine düzgün ve iyi içeriklere sahip olan ürünleri sunmaktan mutluluk ve gurur duymaktadır.

2015 yılından beri profesyonel web sitesi içerikleri olarak Makale Market, makale yazarlığının yanı sıra web siteleri için editörlük hizmeti de vermektedir. Kısacası hem makale yazımını yapmakta hem de müşteriler için bu metinleri sitelerine eklemektedir. Böylece müşteriler kahvelerini içerken, Makale Market onlar için web sitelerini düzenlemekte ve içerikleri periyodik olarak eklemektedir. Böylece web siteleriniz sürekli güncel kalacak ve ayrıca reklam gelirleriniz artacaktır.

Oldukça uygun fiyatlara editörlük hizmeti veren firma, bu sayede onlarca müşterisinin web siteleri ile ilgilenmekte ve A’dan Z’ye tüm içerikleri onlar için üretmektedir. Uzman bir kadroya sahip olan firma, gelen siparişleri uzmanlık alanlarına göre yazar ve editörlere aktarmakta ve böylece alanlarında hizmet veren yazarların ürettiği kaliteli içerikleri müşterilerine sunmaktadır.

Müşteri memnuniyeti odaklı çalışma ahlakı sayesinde birçok yeni müşteriye ulaşan firma, sürekli müşteri portföyünü genişletmekte ve sektördeki liderliğini korumaktadır. Zirveye çıkıp işini aksatan firmalardan ziyade zirvede ki yerini korumak içinde sürekli kendini yenileyen firma, bu sayede yerini korumakta ve kaliteden asla taviz vermemektedir. Bu sayede müşterileri tarafından birinci öncelik olarak tercih edilen firma, müşterilerinin ödediği ücretlerin karşılığını onlara en güzel ve en iyi şekilde sunmaktadır.

Makale Market bünyesinde şu an hizmet veren 4 adet editör bulunmaktadır. Bu editörlerin meslek dağılımları ise; Avukat, Mali Müşavir, Gazeteci ve Radyo, Sinema ve Televizyon meslekleri şeklindedir. Ayrıca yazar kadrosunda; Farklı mühendislik dallarına ait yazarlardan, fen bilimleri ve sosyal bilimler okuyan yazarlara kadar birçok öğrenci ve mezun arkadaş bulunmaktadır. Bu sayede her kategoride en bilgi dolu ve en uzmanlık gerektiren makaleleri doğru ve kaliteli biçimlerde müşterilerine ulaştırmaktadır.

Bu uzmanlık alanlarını sürekli geliştirmekte ve genişletmekte olan firma, tüm meslek gruplarına dahil olan bireyleri bu kadro altında birleştirmekte ve bu sayede üretilen içerik yelpazesini de oldukça dolu bir biçimde genişletmektedir.

9 thoughts on “Makale Yazarılığı – MakaleMarket.net

 1. Firma Ekle - 8 Ocak 2017 at 15:12

  Birçok kurumsal firmanın web sitelerinde, özellikle bu özgünlük ve orjinal içerik ile hizmet ve ürün tanıtımları sorunu yaşanmaktadır. Hatta birçok firma, kendi ürününü dahi; internetten bulduğu benzer yorumlar, açıklamalar ile tanıtmayı seçiyor. Çok yanlış. Ürün sizin, size özel – o zaman tanıtımıda size özel olmalı. Hizmet bu konuda çok iyi olmuş diye düşünüyorum, tebrik ediyorum.

  Reply
 2. Samet Teke - 9 Ocak 2017 at 09:56

  Sitelerimizde yayınlayacağımız yazıların özgün olması gerçekten çok önemli bir unsur. Makale Market de bizlere çok uygun fiyatlarla özgün makaleler hazırlıyor. Tavsiye ederim.

  Reply
 3. Ney iyi gelir - 9 Ocak 2017 at 15:03

  Çoğu Web sitesi sahiplerinin sorunu doğru düzgün yazılmış bir makale bulmaları pek kolay olmuyor.

  Reply
 4. mehmet - 10 Ocak 2017 at 23:54

  uzun zamandır aradığımız profesyonel olarak makale yazdırılabilecek bir yer nihayet var emeğinize sağlık

  Reply
 5. Otel Tekstili - 26 Ocak 2017 at 12:18

  Özgün makale bulmakta artık ayrı bir dert oldu. Spin etmekte bir yere kadar oluyor ya zaman varsa oturup yazacaksın yada sağlam bir yazar bulup yazdıracaksın. Fiyatın ucuz olması özellikle e-ticaret sitelerini çekiyor. Umarım okuyan kardeşlerimizde yazar başvurusu yapıp değerlendirir.

  Reply
 6. Kişisel Blog - 26 Ocak 2017 at 15:35

  Uygun fiyata kaliteli ve özgün makaleler teşekkürler nettacompany

  Reply

Leave a Reply