En Uygun Seo Hosting Fiyatları | NettaCompany
En Uygun Seo Hosting Fiyatları

En Uygun Seo Hosting Fiyatları

Seo Hosting

Seo hosting, reklamsız arama sonuçlarında daha üstlerde çıkabilmek için yapılan site içi ve site dışı çalışmaların bütününe verilen isimdir. Seo hosting ile ilgili ortalık her ne kadar gereksiz, işe yaramaz, aldatmacadan başka bir şey değil, itibar etmeyin gibi sözler dolansa da bir çok firma her sene bu sektöre milyarlarca yatırım yapmaktadırlar bu firmalar boşuna para vermiyorlar. Dolayısıyla seo hosting oldukça önemlidir.

Seo Hosting Siteleremize Ne Fayda Sağlar

Seo hosting farklı sınıflardaki IP’lerden oluşmaktadır. Bilindiği gibi sitelerin arama motorunda üst kısımlarda çıkmasına etki eden önemli şeylerden biriside backlink yani farklı sitelerden alınan linklerdir. Google’ın algoritmasında aynı IP üzerinde bulunan sitelerden alınan backlinkler farklı sitelerden alınanlar kadar etki göstermezler. Bu da web sitelerinin birbiriyle backlink alışverişini etkili ve önemli hale getirir. İşte bu noktada seo hostingler backlinkleri farklı bir sitedenmiş göstererek Google arama motorunda üstte çıkmanıza fayda sağlayacaktır.

Seo Hosting Alırken Neye Dikkat Etmeliyim ?

Özellikle paketin size tanıdığı IP adresi sayısına, sunucuda litespeed gibi eklentilerin olması, sitenin hızına, size özel nameserver olup olmayacağına, size tanınan IP’lerin maksimum paylaşım sayısına ve ping hızına dikkat etmelisiniz. Bunun dışında hostingin yerli lokasyona sahip olması da önemlidir.

Hangi Seo Hostingi Tercih Etmeliyim

 Seo hosting IP adresleri genel olarak a, b, c, d, e olarak 5′ e ayrılır. A-Class IP adresine sahip olanlar her ne kadar en iyisi olsa da oldukça zor bulunduğu için genellikle A-Class IP’ye göre oldukça daha fazla ekonomik olan C-Class IP adresleri tercih edilir.  Bu IP adresleri genel olarak a, b, c, d, e olarak 5′ e ayrılır.

Seo Hosting Fiyatları

İnternet üzerinde seo hosting satışı gerçekleştiren birçok firma vardır. Bu firmaların sahip oldukları sunucuların güvenilir olup olmadığına dikkat etmeniz fayda sağlayaktır. Fiyatlar, web alanı, trafik miktarı, IP adresi sayısı, lokasyon bölgesi, sağlanacak olan site istatistikleri, kontrol paneli, satın alma süresi gibi özelliklerine göre değişiklik göstermektedir. Firmalar satın alınması halinde günlük ve haftalık yenileme, anti virüs, anti spammer, exploit ve shell gibi zararlı yazılımların temizlenmesi gibi birçok konuda destek sağlamaktadır.

Bir cevap yazın