En Uygun Linux Web Hosting Fiyatları | NettaCompany
En Uygun Linux Web Hosting Fiyatları

En Uygun Linux Web Hosting Fiyatları

Linux hosting, hosting hizmeti amacıyla kurulan Linux işletim sistemi altyapısına sahip hosting sistemidir. Günümüzde en çok tercih edilen hostinglerden birisidir. Bunun başlıca sebebi saldırılara karşı oldukça başarılı olması ve çalışma süresinin diğer hostinglerden daha yüksek seviyede olmasıdır. Fazla kullanılmasının bir diğer sebebide düşük maliyet ve yüksek performansa sahip olmasıdır. Günümüzde PHP dili ile yazılan sitelerin ASP ye ağır basması Linux hosting sisteminin diğer hosting sistemlerine göre daha fazla  tercih edilmesinin bir başka nedenidir.

Kimler Linux Web Hosting Hizmetini Seçmeli ?

Açık kaynak kodlu yani uyarlanmaya açık olması dolayısıyla geliştiriciler daha rahat çalışma imkanı elde edecekleri için Linux hosting sistemini daha fazla tercih etmektedirler. Kullanıcıların her türlü isteğini ve amacını karşılayabilecek bir potansiyel ve alt yapısı bulunmaktadır. Her ne kadar başarılıda olsa ASP hosting sunucularında Windows kadar başarı yakalayamamıştır. Linux web hosting hizmeti için genel olarak Plesk, cPanel, DirectAdmin, ISPConfig kontrol panelleri kullanılır. Joomla, PrestaShop, WordPress, Vbullettin, PHP siteler için yapılabilecek en uygun seçimdir.

Linux Web Hosting Fiyatları

İnternette bir çok sitede satışı yapılmaktadır. Linux web hostingin fiyatını; barındırdığı site sayısı, SSD Disk alanı, veri trafiği, subdomain yani alt alan adı sayısı gibi faktörler belirler.Fiyatına göre şifre korumalı dizin yönetimi, haftalık yedekleme sistemi, otomatik cevaplama, anti-spam, web mail, anti-virüs, teknik destek, sınırsız alan adı yönlendirme, web sitesi trafik istatistikleri, özel hata sayfaları, web üzerinden dosya yönetimi, e-posta yönlendirme gibi özellikler barındırmaktadır. Hangi hosting paketini alacağınızı iyi seçmek sizi düşük performans ve yüksek maliyet gibi olumsuz durumlardan kurtarmış olacaktır. 1 web sitesi, 1000 MB Disk alanı, 10000 MB aylık trafik, 10 adet e-posta hesabı, 1 adet MySQL veritabanı, 1 adet alt alan adı adı barındıran başlangıç seviyesinde Linux web hosting paketini ve daha gelişmiş seviyedeki paketleri  Linux Web Hosting adresinde son derece cazip fiyatlarla elde edebilirsiniz. Ayrıca firma istediğiniz zaman hosting paketinizi değiştirme imkanı tanıyor.

Bir cevap yazın