Çağrı Merkezi 0850 532 5260 Destek Talebi   Müşteri Paneli

SENİN İÇİN EN İYİ CPANEL LİSANS PAKETLERİ!

En İyi Planını Seç

cPanel/WHM VPS&VDS – Lisans

 Aylık 

22$

cPanel/WHM Dedicated-Lisans

Aylık

47$

Fiziksel sunucular için tam özellikleri kullanılabilen lisans türüdür.

CloudLinux – Lisans

Aylık

18$

CloudLinux, hosting için optimize edilmiş ticari olarak desteklenen Linux İşletim Sistemi (OS) sağlar.

cPanel Hakkında Bilinmesi Gerekenler

C Panel Nedir?

Sitenizin veri tabanlarınızın, mail adreslerinizin yönetilmesi, gerekli durumlarda sitenizin dosyalarına da müdahale edilmesi için gerekli sistem olan C Panel, lisanslı olarak sunulmaktadır.

C Panel Neden Önemli?

Sitenizin veritabanı yedeklerinin alınması, yeni veritabanlarının açılması ve hazır script kullanmak isteyenler için içeriğinde onlarca script bulunduran C Panel, site yedeklemesi içinde oldukça önemlidir.

C Panel Lisans Nedir?

Özellikle sanal sunucularda bulunan ve gerekli yazılımlarla kullanılan bir lisans türüdür. C Panel lisansı aylık olarak ücretlendirilmekte ve kullanıcılara büyük oranda kolaylık sağlamaktaıdr.

Hızlı Aktivasyon

NettaCompany üzerinden satın alacağını C Panel hizmeti, dakikalar içerisinde aktif hale gelecek ve kullanım için gerekli bilgiler tarafınıza ulaştırılacaktır.

Kesintisiz Destek

Tüm hizmetlerde olduğu gibi C Panel hizmetimizde de 7 gün 24 saat boyunca kesintisiz olarak teknik destek vermeye ve sorunlarınızı çözmeye hazırız.

Günlük, Haftalık Yedekleme

C Panellerin sağladığı bir diğer kolaylık ise dosya yedeklemesinin hızlı bir şekilde yapılmasıdır. Dilerseniz günlük dilerseniz haftalık olarak sitenizin yedeğini alabilirsiniz.

Database Yedeklemesi

Sitenizin veritabanın yedeklenmesi için gerekli alt yapıyı içerisinde barındıran C Panel, hızlı ve güvenli veritabanı yedeklemesiyle de ön plana çıkmaktadır.

Database & Mail Açılması

C Panel lisansı sayesinde sitenize ait C Panelde dilediğiniz sayıda veritabanı ve mail adresi açabilir, bu mail adreslerini ve veritabanlarını kolay bir şekilde yönetebilirsiniz.

Anında Aktivasyon

Ödeme sonrası anında aktif olur ve güncelleyi yapabilirsiniz. Kesin çözüm ve extra özellikler sizlerin olacaktır. Sorunsuz destek ve hizmet garantisinden faydalanabileceksiniz.