cPanel/WHM Lisans Fiyatları | NettaCompany

SENİN İÇİN EN İYİ CPANEL LİSANS PAKETLERİ!

En İyi Planını Seç

cPanel/WHM VPS&VDS Lisans

 Aylık 

20$

Yerine! ( İndirim 12$ )

cPanel/WHM VPS&VDS Lisans

Yıllık

200$

Yerine! ( İndirim 120$ )

cPanel/WHM Dedicated Lisans

Aylık

45$

Yerine! ( İndirim 25$ )

cPanel/WHM Dedicated Lisans

Yıllık

425$

Yerine! ( İndirim 290$ )

Fiziksel sunucular için tam özellikleri kullanılabilen lisans türüdür.

Softaculous VPS/VDS

Aylık

2,50$

Softaculous Dedicated

Aylık

3,50$

Softaculous, cPanel üzerinden kullanıcılara WordPress, Joomla gibi hazır sistemleri otomatik olarak kurdurabilen bir eklentidir.

CloudLinux

Aylık

16$

Yerine! ( İndirim 10$)

cPanel Authorized Partner

cPanel Hakkında Bilinmesi Gerekenler

cPanel Nedir?

Sitenizin veri tabanlarınızın, mail adreslerinizin yönetilmesi, gerekli durumlarda sitenizin dosyalarına da müdahale edilmesi için gerekli sistem olan cPanel, lisanslı olarak sunulmaktadır.

C Panel Neden Önemli?

Sitenizin veritabanı yedeklerinin alınması, yeni veritabanlarının açılması ve hazır script kullanmak isteyenler için içeriğinde onlarca script bulunduran C Panel, site yedeklemesi içinde oldukça önemlidir.

C Panel Lisans Nedir?

Özellikle sanal sunucularda bulunan ve gerekli yazılımlarla kullanılan bir lisans türüdür. C Panel lisansı aylık olarak ücretlendirilmekte ve kullanıcılara büyük oranda kolaylık sağlamaktaıdr.

Hızlı Aktivasyon

NettaCompany üzerinden satın alacağını C Panel hizmeti, dakikalar içerisinde aktif hale gelecek ve kullanım için gerekli bilgiler tarafınıza ulaştırılacaktır.

Kesintisiz Destek

Tüm hizmetlerde olduğu gibi C Panel hizmetimizde de 7 gün 24 saat boyunca kesintisiz olarak teknik destek vermeye ve sorunlarınızı çözmeye hazırız.

Günlük, Haftalık Yedekleme

C Panellerin sağladığı bir diğer kolaylık ise dosya yedeklemesinin hızlı bir şekilde yapılmasıdır. Dilerseniz günlük dilerseniz haftalık olarak sitenizin yedeğini alabilirsiniz.

Database Yedeklemesi

Sitenizin veritabanın yedeklenmesi için gerekli alt yapıyı içerisinde barındıran C Panel, hızlı ve güvenli veritabanı yedeklemesiyle de ön plana çıkmaktadır.

Database & Mail Açılması

C Panel lisansı sayesinde sitenize ait C Panelde dilediğiniz sayıda veritabanı ve mail adresi açabilir, bu mail adreslerini ve veritabanlarını kolay bir şekilde yönetebilirsiniz.

Anında Aktivasyon

Ödeme sonrası anında aktif olur ve güncelleyi yapabilirsiniz. Kesin çözüm ve extra özellikler sizlerin olacaktır. Sorunsuz destek ve hizmet garantisinden faydalanabileceksiniz.