cPanel Mod Security Kapatma | NettaCompany
cPanel Mod Security Kapatma

cPanel Mod Security Kapatma

Merhaba Nettacompany müşteri, bu makalemizde sizlere cPanel üzerinden mod security özelliğini kapatma işleminin nasıl yapıldığından bahsedeceğiz.

Mod Security Kapatma

Nettacompany müşterileri’nin Mod Security özelliğini kapatıp açabilmesi  için müşteri panelimize giriş yapması gerekmektedir. Aşağıdaki ekranda gördüğünüz bölümden müşteri bilgilerinizi girip Giriş butonuna basıyoruz

Bu bölümde Nettacompany‘de bulunan hizmetlerinizi görebilirisiniz. Security Mod özelliğini açmak veya kapatmak istediğiniz ilgili hizmeti seçiniz.

Gelen ekranda sol kısımda İşlemler menüsünde bulunan cPanel’e giriş yap butonuna basarak cPanel’e girişimizi gerçekleştiriyoruz.

cPanel ekranına girişimizi başarılı bir şekilde gerçekleştirdik. ana ekranda Güvenlik bölümünde bulunan Mod Security‘e tıklıyoruz.

Gelen ekranda site isminiz görünecektir. Sol kısmında ise Açık kapalı ibaresini göreceksinizdir. Mavi ibare Açık’ta ise Mod Security özelliğiniz aktif demektir. Eğer Mavi ibare Kapalı’da ise Mod Security özelliğiniz kapalı demektir. tek tık ile açma kapama işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Bir cevap yazın