Çağrı Merkezi 0850 532 5260 Destek Talebi   Müşteri Paneli
Anaokulu Malzemeleri

Anaokulu Malzemeleri

www.anaokulumalzemeci.com  +90 (506) 909 0787

Anaokulu Malzemeleri

Çocuklarımız dünyada ki en kıymetli varlıklarımız. Tam 16 yıldır geleceğimizin teminatı olan çocuklarımız için anaokulu malzemeleri tasarlıyor, çocuklarımızın beden ve zekâ gelişimlerinin tam olarak sağlanması için var gücümüz ile çalışıyoruz. Çocuklar için alınacak ürünlerde yetişkinlere oranla daha dikkatli olunmalıdır. Alınacak ürünler çocuğun gelişimini desteklerken aynı zamanda düşünülen ince detaylar sayesinde çocuğu tehlikelere karşı korumalıdır. Pek çok insan çocukları için masa alırken yalnızca masanın boyu ile ilgilenir hâlbuki ki masa boyu neredeyse en son dikkat edilmesi gereken meseledir. Anaokulu ve kreş mobilyaları tasarlarken dikkat ettiğimiz en önemli nokta çocuklara zarar verebilecek sivri yüzeylerin olmamasıdır. Bu sebeple firmamız üretmiş olduğu masa ve dolaplarda olabildiğince oval köşeler kullanmaktadır.

Kavram Geliştirici Oyuncaklar

Çocuk gelişiminde okul öncesi eğitimin ve oyuncakların yeri elbette ki çok önemlidir. Günümüzde oyuncak firmalarının ürünlerini incelediğimiz zaman çoğunlukla karşımıza yabancı firmaların ideolojik mesaj veren ürünleri çıkmaktadır. Unutulmaması gerekir ki oyuncaklar her zaman masum değildir. Çocukların bilinçaltına mesaj yollamak amacıyla kullanılabilir. Bu sebeple çocuklar için oyuncak seçiminde onlara zarar veremeyecek malzemelerin kullanması kadar bilinçaltına olumlu mesaj veren oyuncaklarında kullanılması son derece önemlidir. Pek çok anne baba çocuklarına oyuncak alırken oyuncak etiketini okur ve genellikle kaç yaş grubuna uygun olduğunu inceler. Fakat yalnızca bununla yetinmeyip aynı zamanda oyuncaklar ve çizgi filmler üzerinden yürütülen subliminal mesajlara dikkat etmek gerekmektedir. Oyuncak alırken çocuğun yaş grubu oldukça önemlidir. Firmamız çocuklar için özellikle kavram geliştirici oyuncakları üretirken çocukların yaş gruplarına uygun olarak çocukların öğrenme potansiyeli arttıracak oyuncaklar tasarlamaya çalışmaktadır. Oyuncak tasarlarken pedagoglar ve çocuk gelişimi uzmanları ile görüşülmektedir. Çocuklarına okulu sevdirmek ve bazı kazanımları verebilmek için gittikleri anaokulunun yahut kreşin çocuklara hitap etmesi gerekir. Bu sebeple firmamız anaokulu malzemeleri üretiminde çocukların zevklerine önem vermekte ve ürün tasarımlarında çocukların dikkatini çekebilecek sevdikleri renkleri ve detayları kullanmaktadır. Firmamız çocuk gelişimlerine uygun olarak yaş gruplarına göre özel tasarım oyuncaklar üretmektedir. 0-12 yaş arası çocuklara uygun olarak zeka gelişimlerini tamamlayıcı, eğlenceli, bedensel ve zihinsel gelişimlerinde yardımcı olacak ürünlerin tamamı kendi imalatımızdır. Anaokulu malzemelerinin tamamı üstün kalite standartlarına uygun olarak, çocukların gelişimleri ve konforları göz önüne alınarak üretilmektedir. Firmamız ürünlerinde tamamen organik ve dayanıklı malzemeler kullanılmakta özellikle çocukların doğrudan temas altında olacakları ürünlerde cilde en uygun boyalar kullanılmaktadır. Alerjik reaksiyonlara karşı ürünler defalarca testten geçirilmekte ve kalitenin yanı sıra sağlığa her şeyden daha fazla önem verilmektedir.

Kreş Mobilyaları

Firmamız yalnızca anaokulu ve kreşlere yönelik üretim yapmaktadır. Sitemiz üzerinden gerçekleştireceğiniz alışverişlerde Türkiye’nin her yerine kargomuz mevcuttur. Ürünlerimiz arasında yalnızca oyuncaklar bulunmayıp Anaokulu kitaplıkları, dolapları, çocuk masası, sandalyesi, aktivite merkezleri, kukla tezgâhları, oyun evleri, müzik aletleri  kreşlere özel büyüklükte tasarlanan ayakkabılık ve vestiyerler, çocuklara özel boylarda tasarlanan figürlü ayna ve panolar, çocuklar için hem eğlenceli bir oyun hem de beceri kazanmalarına yardımcı olacak eğitici köşe takımları ve her türlü kreş malzemeleri bulunmaktadır. İç ve dış alanlara özel çocuk kaydırak ve salıncak satışımız bulunmakta profesyonel çocuk parkları tasarlanmaktadır. Sitemiz üzerinden top havuzu ve çocuklara özel topların satışı da sitemiz üzerinden mümkündür. Anaokulu malzemeleri ve kreş malzemelerini satın alırken montaj kısmına özellikle dikkat etmek gerekir. Bilindiği üzere internet üzerinden satışa sunulan pek çok ürün demonte olarak gönderilmektedir. Demonte ürünler daha az yer kaplamaları ve taşıma kolaylığı sebebi ile montelenmiş olarak satılan ürünlere göre daha az maliyetlidir. Bu sebeple mobilya alışverişlerinizde demonte ürünler daha fazla tercih edilmektedir. Firmamız ürünlerin birçoğu demonte olarak satılmaktadır.

Çocuklara Özel Fitnes Aletleri

Özellikle yaşıtlarına göre kilolu bir çocuğa sahipseniz çocukla spor yaptırmanın oldukça zor olduğunu bilirsiniz. Çocuk yaşta aşırı kilolar çocuğun ileride obezite hastalığına yakalanma riskini yüzde 50 oranında arttırdığı gibi çocuğun ruhsal gelişimini de olumsuz yönde etkiler. Günümüzde çocukların yaşadıklarını en büyük problemlerin başında çocukların bilgisayar ve televizyon karşısında çok fazla zaman geçirmeleri buna paralel hareketsiz bir hayat sürmeleri geliyor. Facefood yiyeceklerin ve ambalajlı gıdaların tüketiminin fazla olması sebebi ile çocuklar küçük yaşta kilo almaya başlıyorlar. Çocuk yaşta hareket etmeye alışmayan çocuklar ise ileride çok daha ciddi rahatsızlıklarla karşılaşabiliyorlar. Fazla kilolar çocuklar için hem büyük sağlık problemlerine neden oluyor hem de çocukları arkadaş ortamında çekingen, kendine güveni olmayan, kendini ifade etmekten sıkılan, dalga geçilme alaya alınma korkusu olan çocuklar haline getiriyor. Firmamız sağlıklı gelişimin önemini dikkate alarak çocuklara özel fitnes aletleri geliştirdi. Bu aletler çocuk gelişimlerine uygun boyutlarda ve olabildiğince dayanaklı ve hafif olarak üretilmeye çalışıldı. Bilindiği üzere yetişkin aletleri çocuklara göre oldukça büyük ve ağırdır. Fakat çocuklarda spor aletlerine karşı hep bir imrenme duygusu oluşur. Firmamız tarafından çocuklara özel olarak tasarlanan fitnes aletleri sayesinde hem çocuğunuzun psikolojik gelişimine destek olabilir hem de sağlıklı bir vücuda kavuşmalarında yardımcı olabilirsiniz. Ağırlık kaldırma, bel çalıştırma, koşu bandı, kürek çekme, spor bisikleti gibi pek çok aletin bulunduğu ürün kataloğumuza göz atmayı unutmayın.

Çocukları için iyi bir gelecek hayal eden anne babalar unutmayın ki eğitim doğumla başlar. Çocuklarımızı geleceğin teminatı olarak görüyor onların kişisel, bedensel, psikolojik ve ruhsal gelişimlerin uygun, kaliteden ödün vermeden ürünler tasarlıyoruz. Ürünlerimizde her ayrıntıyı sizler için düşünüyor ve ürünlerimizi olabildiğince fonksiyonel kullanıma uygun olarak planlıyoruz. İmalatçı firma olmamız dolayısı ile uygun fiyat garantisi veriyor, 7-24 saat halkla ilişkiler departmanımızla siz müşterilerimizin problemlerine çözüm odaklı çalışıyoruz. Anaokulu ve kreşlere özel toptan sipariş hazırlanmaktadır.

One thought on “Anaokulu Malzemeleri

Leave a Reply